В суді адвокат прикував себе наручниками до труби

Адваокат Рибін має намір залишатися прикутим до труби в кабінеті судді до 11 квітня, коли повинні розглянути справу його підзахисного.

Адвокат колишнього міністра охорони здоров’я Криму Петра Михальчевского Валентин Рибин у вівторок, 19 березня, прикував себе наручниками до труби в кабінеті судді Дніпровського райсуду Києва. Про це він заявив в Facebook, опублікувавши фото і відео.

За словами адвоката, він має намір в такому положенні залишатися до 11 квітня.

“Враховуючи ганебне і безмежне поведінку судді Марченко, яка 28.02 відклала судове засідання по справі доктора Михальчевского до 19.03, а сьогодні її секретар повідомила, що справа переноситься розглядом до 11.04, а весь цей час (з 08.01.18) літній доктор знаходиться в СІЗО, мною прийнято рішення почекати наступного засідання в умовах, максимально наближених до реалій тих людей, кого скотська система маринує в застінках”, – пише адвокат.

 

Рибін уточнив, що знаходиться саме в кабінеті судді Марченко і “чекає наступного засідання 11 квітня”.

Нагадаємо, Міхальчевський був затриманий у Києві 5 січня 2018 року. Він був міністром охорони здоров’я Криму” вже після анексії півострова. У червні 2014 року його зняли з посади одночасно з декількома головними лікарями лікарень Сімферополя.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet