У Києві почалася евакуація неправильно припаркованих авто

За три дні на спеціально обладнану штрафмайданчик перемістили 12 автомобілів. Вона знаходиться на вулиці Гната Хоткевича.

Комунальні евакуатори почали вивозити з вулиць Києва на спецмайданчика автомобілі, водії яких порушили правила дорожнього руху. Про це повідомляє КП ” Центр організації дорожнього руху в понеділок, 11 лютого.

В рамках співпраці з патрульної поліції за період з 8 по 10 лютого на штрафмайданчик перемістили 12 авто.

“В КП впроваджена цілодобова робота вантажних автомобілів-евакуаторів з краном-маніпулятором і екіпажів у складі водіїв і стропальників, які забезпечують навантаження, перевезення та розвантаження транспортних засобів”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що тимчасове затримання автомобілів здійснюється тільки у ряді випадків. Зокрема, якщо вчинено порушення, передбачені такими статтями Кпап: ст. 130 (керування транспортним засобом у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння), ч. 3 ст. 122 (порушення правил зупинки або стоянки), ст. 124 (вчинення дорожньо-транспортної пригоди), ст. 126 (Керування транспортним засобом без наявності водійського посвідчення або інших документів).

Також під прицілом машини водіїв-боржників, оголошених в розшук відповідно до ст. 36 закону України Про виконавче провадження.

Всі транспортні засоби переміщуються на спеціально обладнаний майданчик на вулиці Гната Хоткевича 20Б.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року Кабінет міністрів затвердив порядок тимчасового затримання транспортних засобів інспекторами з паркування.

Також повідомлялося, що 27 вересня в Україні набули чинності нові правила паркування автомобілів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet