У Києві без тепла залишилися понад 70 будинків

Аварійно-відновлювальні бригади вже на місці і працюють над усуненням пошкодження. Закінчити ремонт тепломережі комунальники планують вранці в середу.

У Києві сталася аварія тепломережі на вулиці Академіка Стражеска у Солом’янському районі. Частина житлового масиву Відрадний залишилася без опалення і гарячої води. Про це повідомляє Київтеплоенерго в понеділок, 11 лютого.

На час ліквідації аварійного пошкодження постачання тепла та гарячої води призупинено до 73 будівлі: 61 житловий будинок, два дитячих садки, три школи, сім відомств (вул. Стражеско, Білецького, Дінця, Героїв Севастополя, бул. Лепсе), – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що аварійно-відновлювальні бригади вже на місці і працюють над усуненням пошкодження.

Закінчити ремонт тепломережі комунальники планують до 06:00 вівторка, 12 лютого. Одразу після завершення робіт постачання тепла і гарячої води будуть поступово відновлено у всі будівлі.

Також в Солом’янської районної держадміністрації заявили, що у зв’язку з аварією можливе зниження температурного режиму центрального опалення та гарячого водопостачання у будинках на проспекті Відрадному, вулицях Шепелєва, Новопольовій, Івана Піддубного, Бориславської, Пост-Волинської.

Нагадаємо, 5 лютого в Києві на вулиці Хрещатику відбулося аварійне пошкодження тепломережі. Тоді без опалення та гарячої води залишилося 32 будівлі – 19 житлових будинків, 11 відомств і дві школи.

А в грудні в Солом’янському районі Києва сталася аварія на центральній тепломагістралі по Чоколовскому бульвару. Тоді без опалення залишилися 750 будівель, серед яких десять лікувальних закладів та 34 дитячих навчальних закладів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet