Скандальну київську будівництво показали на фотоЭксклюзив

Столичний фотограф показав ретроспективу станції метро в Києві, над якою будується торгово-розважальний комплекс.

Скандальне спорудження торговельно-розважального центру над станцією метро Героїв Дніпра у Києві показали в ретроспективі. Фотогалерею надав Корреспондент.net відомий київський фотограф Павло Пащенко.

Нагадаємо, в липні 2016 року в столичному районі Оболонь знесли торгові малі архітектурні форми біля станції метро Героїв Дніпра, після чого там почалася масштабна будівництво. Місцеві жителі виступили категорично проти будівництва над метро, вважаючи, що будівництво загрожує безпечному руху метрополітену, а також погіршує інфраструктуру району.

У вересні того ж року на станції метро Героїв Дніпра обвалилася частина стелі, що противники будівництва зв’язали з будівельними роботами. У свою чергу, мер Києва Віталій Кличко, коментуючи 22 вересня 2016 року роботи на станції Героїв Дніпра, заявив, що там проводяться роботи по плановому зміцненню станції та влаштування гідроізоляції.

27 вересня того ж року з’явилася інформація про те, що на станції метро Героїв Дніпра утворилася тріщина – платформа станції тріснула навпіл. Мер Києва назвав інформацію спекуляціями і знову заявив про роботи по зміцненню станції.

Зараз споруджується торгово-розважальний центр готують до введення в експлуатацію.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet