У центрі зайнятості розповіли, у кого в Києві найвищі зарплати

Замикає перелік найбільш високооплачуваних професій столиці шляховий майстер з окладом від 12 960 гривень.

Найбільшу зарплату в Києві отримують монтажники систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації. Про це повідомляє прес-центр Державної служби зайнятості у вівторок, 30 жовтня.

На другому місці за розміром зарплат – директора з маркетингу, на третьому – спеціалісти-аналітики з дослідження товарного ринку (від 20 тисяч гривень і більше).

Також великі зарплати у охоронців, директорів дошкільних виховних установ, головних інженерів, бригадирів підприємств метрополітенів, монтажників зовнішніх трубопроводів (16-19 тисяч гривень).

Фінансові директори, режисери-постановники, рихтують кузовів, чистильники металу, плавильники, кранові електрики і пакувальники отримують зарплату на рівні 15 тисяч гривень. Серед тих, хто заробляють від 14 тис. грн – менеджери на автомобільному транспорті, начальник управління і кондитери.

 

 

Менеджери з маркетингу, головні державні податкові інспектори, контролери матеріалів і виробів отримують від 13 тисяч гривень. А замикає перелік найбільш високооплачуваних професій столиці шляховий майстер (12 960 гривень).

Нагадаємо, в Україні за вісім місяців 2018 року Державна фіскальна служба виявила 5,1 тисяч неофіційно працевлаштованих працівників.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet