Після двомісячної коми померла дівчинка

Восьмирічна дівчинка, яка на початку липня 2018 року отруїлася в оздоровчому таборі «Славутич» в Київській області і пролежала в комі понад два місяці, померла. Як з’ясували журналісти «Фрази», висновку про причину смерті поки немає, але воно очікується ближче до вечора.

Зараз проводиться розтин тіла, судмедекспертиза – беруться пункції, зразки. Буде поглиблена експертиза, щоб встановити точну причину смерті, повідомляє «Українська правда».

При цьому табір як і раніше функціонує, незважаючи на приписи і виявлені порушення. Більш того, за словами голови Київської обласної адміністрації Олександра Горгана, адвокати, найняті керівництвом табору, буквально «бомблять» Госпродпотребслуждбу, адміністрацію, ГСЧС і інші органи різними запитами, організовуючи роботу таким чином, щоб відлякати контролюючі органи, які надумають їх перевірити.

Втім, Горган стверджує, що відповідальності табору уникнути не вдасться, винні обов’язково понесуть покарання.

Раніше «Фраза» повідомляла, що на початку липня 2018 року в приватному дитячому спортивному таборі Переяслав-Хмельницького району (Київська область) «Славутич» сталося масове харчове отруєння дітей. В результаті одна дитина впав в кому.

У Госпотребслужбе з’ясували, що стало причиною масового отруєння дітей в таборі «Славутич».

Пізніше стали відомі нові подробиці масового отруєння дітей в спортивному таборі «Славутич» Переяслав-Хмельницького району.