Активісти побили лікаря кам’янської лікарні №7

У середу, 15 серпня, близько 11:00 в 7-ї міської лікарні стався інцидент: завідувача гнійно-септичного відділення, який знаходився на робочому місці, побили активісти-громадські працівники.

– На лінію «102» надійшло повідомлення про те, що в гнійно-септичному відділенні терапії конфліктна ситуація. У відділення зайшла група невідомих людей і один з них почав наносити лікаря тілесні ушкодження. Також він сказав що у одного з них він помітив предмети, схожі на ніж і пістолет. У даній справі поліцією відкрито кримінальне провадження за 296 статтею, 4 частина – хуліганство. Сьогодні, за підозрою в скоєнні даного злочину в порядку статті 208 КПК України затримано місцевого жителя 1986 року народження, – повідомила “5692” старший інспектор моніторингу відділу Кам’янської поліції Олена Тимченко.

На даний момент поліцією проводяться слідчі дії та встановлюються причини скоєного правопорушення.

Потерпілий з учорашнього дня знаходиться в реанімаційному відділенні.

Як вдалося з’ясувати з власних джерел, нападником був активіст організації «Рух« Громадська варта », яку очолює Євген Найда.

Про конфлікт відомо, лише те, що у одного з активістів в цьому відділенні проходила лікування літня бабуся з діагнозом “гангрена ноги”. Незабаром після виписки жінка умерла.Актівісти також зняли побої і написали відповідну заяву.