Вчені назвали ягоду, здатну замінити антибіотики

Якщо вживати цю ягоду постійно, можна обійтися без антибіотиків, так як в ній безліч цілющих властивостей.

Сила природи: топ-7 продуктів, які допомагають кинути курити Вчені з США провели кілька досліджень для перевірки властивостей журавлини, про лікувальні та цілющі властивості якої здогадувалися і раніше. Виявилося, що до складу журавлини входять речовини, які впливають на організм людини, як антибіотики.
До складу журавлини входить залізо, йод, кальцій, калій, магній, марганець, мідь, фосфор і цинк. Але крім того, вчені виявили в складі ягоди кверцитин, який забезпечує надійний захист від раку грудей і антиоксиданти.

Вчені також перевірили і антибактеріальні властивості журавлини, дослідивши, як постійне вживання цієї ягоди впливає на порожнину рота. Так, які беруть участь в експерименті регулярно вживали журавлинний морс і ягоди, перетерті з цукром або медом. Як виявилося, журавлина ефективно очищає порожнину рота від бактерій, які зазвичай провокують розвиток карієсу і знижують рівень запалення ясен.

Учасники дослідження відзначили, що регулярне вживання журавлини призвело до зникнення неприємного запаху з рота, що говорить про винищення бактерій. Крім того, перестали кровоточити ясна, посветлела зубна емаль і пройшла зубний біль.
Виходячи з цього, американські вчені прийшли до висновку, що журавлину можна назвати гідною альтернативою антибіотиків.