Названі п’ять професій, представники яких сплять менше за всіх

Серед професій, представники яких мріють відіспатися – медицина, поліція і правоохоронні органи, а також журналісти.

У світі існує безліч професій – деякі з них вважаються застарілими, деякі – марними, а з якимись в Україні і зовсім не знайомі, адже вони поширені лише в деяких регіонах світу. Але ось те, що практично кожній дорослій людині часом не вистачає сну – це факт. Журнал Harper’s Bazaar склав рейтинг професій, представники яких регулярно недосипають.
На якість сну впливає безліч факторів – від продуктів, які переважають в раціоні, до освітлення в спальні. Крім того, нове дослідження показало, що на якість і кількість сну також впливає професійна діяльність людини.

Регулярно недосипають представники п’яти професій, а лідирують в рейтингу – лікарі і медичні працівники, які в середньому сплять близько 4 годин і 15 хвилин. Після них – працівники правоохоронних органів, які сплять близько 4-х годин 30 хвилин, а також педагоги, які відводять на сон 4 години і 50 хвилин.
Замикають п’ятірку журналісти і обслуговуючий персонал.

А ось найбільша кількість сну можуть собі дозволити працівники індустрії краси, включаючи візажистів і перукарів. Вони відводять на сон не менше 9 годин 40 хвилин. У п’ятірку професій, представники яких сплять більше інших, також увійшли менеджери телефонних продажів, працівники сфери страхування та роздрібної торгівлі, а також будівельники.

В ході дослідження 89 відсотків респондентів зазначили, що вважають, що вони не висипаються. Найпоширенішими причинами, що негативно впливають на якість сну, респонденти назвали стрес і надмірне вживання напоїв, що містять кофеїн. Крім того, більше половини учасників дослідження відзначили, що вважають недолік сну основною причиною проблем зі здоров’ям і поганого самопочуття.