Вчені виявили ще одну причину виникнення діабету

Американські дослідники з університету Джорджа Вашингтона з’ясували, які продукти є головними провокаторами діабету другого типу.

На думку вчених, діабет другого типу викликають не скільки сам цукор, від якого діабетиків просять триматися подалі, а їжа з підсолоджувачами. Саме вони, на думку дослідників, «ламають» нормальну реакцію організму на цукор, що і призводить до розвитку діабету.
Підсолоджувачі, здатні «дати старт» діабету, містяться в таких продуктах, як сухі сніданки, дієтичні газовані напої і навіть жувальна гумка. Досить вживати невелику кількість цих продуктів протягом якогось часу, щоб активізувати гени, що відповідають за виробництво жирової тканини і пов’язаних з нею запалень. Це відбувається через зміни в фізіологічних процесах засвоєння цукру.

«У здорової людини організм дуже точно регулює рівень глюкози в крові, виділяючи інсулін після їжі, який забезпечує потрапляння глюкози з крові в м’язи і печінку. Штучні підсолоджувачі серйозно підвищують швидкість, з якою цукор потрапляє з крові в тканини і органи »- повідомляють автори роботи.

Для того, щоб підтвердити свої думки, дослідники провели ряд експериментів в лабораторії і перевірили ще раз дані в дослідах з участю 24 добровольців.