Бережи красу змолоду: топ-5 продуктів, які допоможуть зберегти молодість

Жінки готові на все заради того, щоб якомога довше залишатися красивими і молодими. Які п’ять продуктів здатні зберегти молодість надовго.

Краса і здоров’я – це дуже крихкі речі, якщо за ними не стежити як слід. Виявляється, що і продукти харчування можуть допомогти в питанні збереження молодості. Експерти склали топ-5 корисних продуктів, які допоможуть добре виглядати в будь-якому віці.

Молочні продукти
Молочні продукти – молоко, сир, сир, повинні особливо допомогти в питанні збереження краси і здоров’я. Французькі жінки, які славляться стрункою фігурою, в своєму раціоні обов’язково мають сири і йогурти. В основі цих продуктів кальцій, який необхідний організму для здоров’я кісток, зубів, волосся і нігтів. Крім того, молочні продукти допоможуть також зберегти поставу.
Однак, пам’ятайте – надмірне вживання сиру може привести до ожиріння. Тому дієтологи радять обмежити дозу споживання сиру до 200 грамів на тиждень.

Червона риба
Хоч червона риба – це часом, дороге задоволення, все ж вона містить необхідні для жінки кислоти Омега-3. Саме вони забезпечують пружність і еластичність шкіри. Додаючи червону рибу в свій раціон, жінка може забути про передчасних зморшках, а також надовго збереже молодість особи. Особливо в цій справі допоможе сьомга, лосось або горбуша.

Цитрусові
Особливо ефективні в цьому питанні ківі, цитрусові, журавлина і болгарський перець. Як відомо, вітамін С допомагає підтримувати пружність шкіри. Крім цього, такі продукти зміцнюють імунну та нервову системи, підвищує захисну функцію організму.
брокколі
Брокколі, від якого так часто відмовляються не тільки дорослі, а й діти, позитивно впливають на нервову систему людини завдяки багатому вмісту вітаміну В. Регулярне вживання цього овоча допомагає не тільки боротися з бактеріями в організмі, але і продовжити свою молодість. Жінкам дієтологи рекомендують їсти брокколі мінімум 2 рази на тиждень.

Гіркий шоколад
Шоколад, і особливо – гіркий, допоможе не тільки в питанні замінника цукру і солодощів, а й з продовженням молодості. Вся справа в тому, що гіркий шоколад багатий на магній, Марганія, міддю, цинком і фосфором, допомагає зміцнити кістки і нормалізувати гормональний фон. Однак лікарі рекомендують їсти не більше 25 грамів шоколаду в день.