Сніг у Києві прибирають? Стан на 26 лютого.

Хвала та критика меру Києва за прибирання снігу

Що питуть?

Київська адміністрація на відмінно впоралася з наслідками снігопадів, дороги по всьому місту розчищені всього за один день, що можна вважати хорошим досягненням. Про це на своїй сторінці в Facebook написав відомий столичний блогер і волонтер Арсеній Фінберг, якого в коментарях підтримали інші кияни.
«Ви звичайно відразу скажете, що я справжній клічкобот, але я тільки що проїхав з Оболоні на Позняки, і бабушкасамавшоке – все дороги почищені начисто. Реально, все чисто. Респект, Кличко – мер », – написав Фінберг, додавши, що добре прибраний місто всього за один день – гарне досягнення.

Інші кияни підтримали блогера в коментарях до його публікації, зазначивши також, що комунальники добре почистили не тільки дороги, але і тротуари.

«Я вчора вийшла прогулятися і побачила армію робітників на тротуарах, не могла втриматися, зупинялася і говорила їм спасибі, спочатку подив, потім посмішка …» – зазначила Ольга Григоренко.

Інші користувачі соцмережі звернули увагу на велику кількість снігоприбиральної техніки на дорогах.

«Техніки вчора ввечері на дорогах було багато, посипали, чистили», – зауважив Віталій Білецький.

За метеріалами АІФ.UA

Що є насправді?

Аварії сталися чи не на кожній магістралі та мосту, через що виникли затори і тягнучки. Основною причиною зіткнень водії та поліцейські називають ожеледицю. У ДТП на Повітрофлотському проспекті постраждали четверо людей, усіх медики доправили до лікарень, хоч і кажуть, що травми не тяжкі. “Бачите, які дороги не почищені? Занесло машину”, – каже очевидець про причини аварії. Комунальники ж звітують, що вивели на дороги Києва три сотні снігозбиральних машин і тракторів, але розчистити всі шляхи не встигли.

За матеріалами: ТСН