Шушкевич заявив, що Порошенко відмовляється від ідеї введення белорусских миротворців

Порошенко вважає Білорусь союзником країни-агрессора, заявив Шушкевич

Президент Петро Порошенко відхилив ідею введення миротворців з Білорусі на Донбас. Про це заявив колишній голова Верховної Ради Білорусі Станіслав Шушкевич, передає “Білоруський партіян”.

За його словами, глава України вважає Білорусь “союзником агрессора”. “Білорусь, через ОДКБ і через договір про так звану Союзну державу, фактично має єдину військову формування з Росією, тому миротворців з Росії”, – сказав він, – і це не може бути миротворців з тієї країни, яка є союзником агресора. Країна-агресор не може спрямовувати миротворців в Україну “, – переказав Шушкевич розмова з Порошенко.

Своє плану по введенню миротворчої місії на Донбас запропонували також США. Відомо, що він складається майже з 30 пунктів, одним з яких є розширення зони присутності місії та збільшення її чисельності. Крім того, ЗМІ, посилаючись на джерела в Білому домі, повідомили, що США мають намір розмістити в східній Україні 20 тис. миротворцев. Цей план обговорювався під час зустрічі в Белграді помічника президента РФ Суркова зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером, і як відомо, по більшості пунктів Москва його не підтримує.

За метеріалами 112