В Києві в аквапарку на дитину обвалилася частина потоку: всі деталі

В аквапарку одного з ТРЦ м. Києва відбувся нещасний випадок – частина потоку обвалюється і падає на відвідувачів. Один дитина постраждал – його госпіталізіровали.

Мама хлопчика, яка отримала травми в одній з аквапарків Києва, Елена Ладан-Павленко розповіла деталі інциденту.
В Facebook вона відзначила, що подія відбудеться в суботу, 24 лютого, в аквапарку Дрім Таун близько 17:00.

«Хлопчик їздив з горки і на нього в момент зльоту обрушился верхня конструкція горки (у вигляді якої-небудь решітки, зараз важко сказати, що це точно було). Коли він виявився вже внизу, він (по його словам) не зрозумів, що з ним вийшло (як він описує: “був сильний удар по голові, потом потемнело в очі, сильна біль, і через туман вижу, як біжить для мене папа і кричит, чтобы звали лікарів »), в очах батька – обличчя дитини все в крові, жах в голову, що може втратити сину і чи буде він жити і що взагалі відбулося. Проводиться виклик батьком швидкої допомоги, і дитина відвезли в міську палату на Подвысоцького (р-н метро Дружбы Народов) “, – написала Елена Ладан-Павленко.

По її словам, в дитячу лікарню наложили 34 шва. Врач розповідав маме, що рана глибока і доходить до кістки черепа, але кості не засмучуються. Ребенку прописали антибіотики і успокоєні, кожен день його слід оглянути лікарем.

 

«У дитини постійно болить голова (рана), т.к. наркоз прошел, дитя малює таблетки проти цієї болі. Ребенок спит зі стонами, і дуже переживає, що тепер на його лице залишаються шрами “, – зазначила Єлена Ладан-Павленко.

Вона заявила, що в майбутньому ребенку потребується пластична операція.